Wielerkalender competities 2019

Start Datum Eind Datum Naam Wedstrijd Plaats Categorie Soort Wedstrijd
23-02-19 Craft Ster van Zwolle Zwolle Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
30-03-19 Omloop van de Braakman Philippine Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
05-05-19 Ton Dolmans Trofee Stein Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
19-05-19 Simac Omloop der Kempen Veldhoven Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
02-06-19 Ronde van Limburg Stein-Beek Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
19-06-19 Topcompetitie individuele tijdrit Emmen Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
03-07-19 Topcompetitie individuele klimtijdrit Camerig (Vaals) Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
08-09-19 HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
Start Datum Eind Datum Naam Wedstrijd Plaats Categorie Soort Wedstrijd
03-03-19 Brussel-Opwijk Brussel (B) Beloften Beloftencompetitie Mannen
13-04-19 GP Tombroek -Rollegem Kortrijk (B) Beloften Beloftencompetitie Mannen
11-05-19 Grote Prijs Arjaan de Schipper Goes Beloften Beloftencompetitie Mannen
30-05-19 Regiobank Kersenronde Mierlo Beloften Beloftencompetitie Mannen
01-06-19 GP Wanfercee-Baulet Charleroi (B) Beloften Beloftencompetitie Mannen
07-07-19 Omloop Het Nieuwsblad Zottegem (B) Beloften Beloftencompetitie Mannen
12-07-19 13-07-19 Internationaal Beloftenweekend Hulst/Philippine Beloften Beloftencompetitie Mannen
04-08-19 Hel van Voerendaal Voerendaal Beloften Beloftencompetitie Mannen
31-08-19 Color Code Bassenge Bassenge (B) Beloften Beloftencompetitie Mannen
Start Datum Eind Datum Naam Wedstrijd Plaats Categorie Soort Wedstrijd
06-04-19 Grote Omloop van de Veenkoloniƫn Veendam Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
13-04-19 Zuiderzee Ronde Dronten Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
18-05-19 ZHE Tour Spijkenisse Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
25-05-19 Omloop Hoeksche Waard Puttershoek Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
05-06-19 Parel van de Veluwe Harderwijk Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
14-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
07-07-19 Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
24-08-19 Ronde van de Kerspelen Drogeham Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
31-08-19 Ploegentijdrit Ntb Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
14-09-19 15-09-19 Finale Clubcompetitie Ntb Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
Start Datum Eind Datum Naam Wedstrijd Plaats Categorie Soort Wedstrijd
05-06-18 Parel van de Veluwe Harderwijk El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
14-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
07-07-19 Klimomloop van Ulestraten Ulestraten El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
24-08-19 Ronde van de Kerspelen Drogeham El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
31-08-19 Ploegentijdrit Ntb El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
14-09-19 15-09-19 Finale Clubcompetitie Ntb El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
Start Datum Eind Datum Naam Wedstrijd Plaats Categorie Soort Wedstrijd
15-03-19 Drentse Acht van Westerveld Hoogeveen Women Elite 1.2 Topcompetitie Vrouwen
27-04-19 EPZ Omloop van Borsele ‘s-Heerenhoek Women Elite 1.1 Topcompetitie Vrouwen
08-06-19 Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle Women Elite 1.2 Topcompetitie Vrouwen
21-08-19 Veenendaal-Veenendaal Classic Veenendaal Women Elite 1.1 Topcompetitie Vrouwen