Wedstrijdkalender 2019 (versie 20190525)

juni pro elite eli/bel fixed gear ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
01-jun Omloop van de Maasvallei Stein X X
02-jun Ronde van Limburg Stein X
05-jun Limburg Cycling Chrono Trofee tevens DK Tijdrijden Well diverse licentiecategorieen
07-jun Hammer Limburg Climb Vaals X
08-jun Hammer Limburg Sprint Sittard-Geleen X
08-jun Hammer Youth Sittard-Geleen 1,2,3,4,5,6,7
09-jun Hammer Limburg Chase Sittard-Geleen X
15-jun NK WEG JEUGD Ameide
19-jun NK Paracycling tijdrijden Well X
21-jun Wielerweekend Buchten dag 1 Buchten X X X
22-jun Wielerweekend Buchten dag 2 Buchten X X 5,6,7
22-jun 4e Jeugdronde de Rooeëjbes Neer 1,2,3,4
23-jun KTJ & KTN CS groep Bergcriterium Brunssum X X X X
30-jun Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Eygelshoven X X X X X
juli pro elite eli/bel fixed gear ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
03-jul TCM Klimtijdrit Vaals Vaals X X X X
07-jul Geonius Jeugdronde van Schinnen Schinnen X  1,2,3,4,5,6,7
24-apr Limburg Cycling Chrono Trofee Tom Dumoulin Bike Park Sittard-Geleen diverse licentiecategorieen
13-jul NSK tijdrijden Aaldonk diverse licentiecategorieen, (studenten met licentie en basisleden)
14-jul Jeugd Klimkoers Bocholtz Bocholtz  1,2,3,4,5,6,7
20-jul NK MTB XCO (dag 1) Sittard-Geleen X X X X
21-jul Pijl van Heerlerheide Heerlen X X X X X
21-jul NK MTB XCO Sittard-Geleen X X X X X X
aug. pro elite eli/bel fixed gear ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
02-aug RaboRonde Heerlen X X X  X X X
03-aug Global- Tour d’Oospel Ospel X X
04-aug Hel van Voerendaal Schin op Geul X X
09-aug Ridderronde Maastricht X X X  X X
17-aug Adelante on Wheels Tijdrit Beek X
18-aug Résidence Valkenburg Klim Classic Schin op Geul X
18-aug Klimomloop Berg en Terblijt Berg en Terblijt X X
18-aug Adelante Challenge Berg en Terblijt X
sept. pro elite eli/bel fixed gear ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
01-sep Jewagas Grote Prijs Rob Mulders Well 1,2,3,4,5,6,7
08-sep HLB Van Daal Eurode Omloop Kerkrade X
08-sep 3e Jeugdronde van Reuver Reuver X 1,2,3,4,5,6,7
13-sep Watersley Ladies Challenge Sittard-Geleen X X
14-sep Watersley Ladies Challenge Sittard-Geleen X X
15-sep Watersley Ladies Challenge Sittard-Geleen X X
18-sep Watersley Ladies Challenge Sittard-Geleen X
22-sep 9e Klimomloop Ulestraten Ulestraten X X X X X
22-sep D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Heerlen X 1,2,3,4,5,6,7
22-sep Watersley MTB XCO UCI Class 1 Sittard-Geleen X X X X X X X X X X
29-sep NK MTB Marathon Bart Brentjens Challenge  Eijsden diverse licentiecategorieen
okt. pro elite eli/bel fixed gear ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
06-okt Kunstwielrijden Interland, Nederland-Noord Rijn Westfalen (Dld)- Belgie Heerlen diverse licentiecategorieen
20-okt Kunstwielrijden Nederlandse Kampioenschappen Heerlen diverse licentiecategorieen
CONCEPT WEDSTRIJDKALENDER 2020
januari pro elite eli/bel fixed gear ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
febr. pro elite eli/bel fixed gear ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
maart pro elite eli/bel fixed gear ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
april pro elite eli/bel fixed gear ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
04-apr Volta Limburg Classic Eijsden X
12-apr Amstel Gold Race Maastricht Men Elite 1. WT
12-apr Amstel Gold Race Maastricht Women Elite 1. WT

Geef een reactie