Wedstrijdkalender 2018 update 17 mei 2018

februari pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
03-feb WK Cyclocross 2018 Valkenburg X X X X X X X
04-feb WK Cyclocross 2018 Valkenburg X
04-feb Limburg Cycling Voorjaarstrainingswedstrijd Venlo diverse licentiecategorieen
18-feb Limburg Cycling Voorjaarstrainingswedstrijd Venlo diverse licentiecategorieen
25-feb Limburg Cycling Voorjaarstrainingswedstrijd Venlo diverse licentiecategorieen
maart pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
31-mrt Volta Limburg Classic Eijsden X X X
31-mrt Volta Limburg Classic Eijsden X
april pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
08-apr 1e jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Maasbracht X 1,2,3,4,5,6,7
15-apr Amstel Gold Race Maastricht X
15-apr Amstel Gold Race Maastricht X
22-apr Kasseiencriterium Eijsden X  X 1,2,3,4,5,6,7
29-apr 3e Ton Dolmans Trofee Stein x
mei pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
05-mei 8e Kleeberg Challenge Mechelen X X 4,5,6,7
06-mei Studentencup Wolder diverse licentiecategorieen
09-mei Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel diverse licentiecategorieen
12-mei LJC Wedstrijd Beesel X 1,2,3,4,5,6,7
13-mei Nutrition Company Bergomloop Simpelveld X
30-mei Limburg Cycling Chrono Trofee Meinweg- Herkenbosch diverse licentiecategorieen
juni pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
01-jun Hammer Limburg Climb Sittard X
02-jun Hammer Limburg Sprint Sittard X
03-jun Hammer Limburg Chase Sittard X
02-jun Hammer Youth  Sittard 1,2,3,4,5,6,7
02-jun Omloop van de Maasvallei Stein X X
03-jun Hammer Team Teen Time trial Sittard X X X X
03-jun Ronde van Limburg Stein X
10-jun  Jeugdronde Heksenberg Heerlen 1,2,3,4,5,6,7
13-jun Limburg Cycling Chrono Trofee, Districtskampioenschap tijdrijden Maasduinen-Well diverse licentiecategorieen
15-jun Wielerweekend Buchten dag 1 Buchten  X X X X
16-jun Wielerweekend Buchten dag 2 Buchten X X X
16-jun 3e jeugdronde de Rooejbes Neer 1,2,3,4,5,6,7
17-jun NK WEG JEUGD
20-jun Limburg Cycling Chrono Trofee, Koppeltijdrit Maasduinen-Well diverse licentiecategorieen
23-24/6 NK WEG 15-18 jaar & Elite ZC
24-jun CSGroep Bergcriterium Brunssum X X X X
27-jun NK TIJDRIJDEN
30-6/1-7 NK WEG beloften/Elite-vr/Profs
30-jun Artist Cycling World Cup Heerlen KUNSTWIELRIJDEN
juli pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
04-jul Topcompetitie Klimtijdrit Vaals X
08-jul Geonius Jeugdronde (criterium en tijdrit) Schinnen X 1,2,3,4,5,6,7
11-jul Limburg Cycling Chrono Trofee Tom Dumoulin Bike Park Sittard diverse licentiecategorieen
15-jul Klimomloop Bocholtz Bocholtz 1,2,3,4,5,6,7
aug. pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
03-aug RaboRonde Heerlen X X X  X X
04-aug EPO Tour d’Oospel Ospel X X
08-aug Ridderronde Maastricht X X X X
12-aug Hel van Voerendaal Schin op Geul X
14-aug Binck Bank Tour Tijdrit Venray
14-aug Binck Bank Tour Riemst-Sittard Sittard
18-aug Adelante Challenge Tijdrit Beek X
19-aug Residence Valkenburg Klim Classic Berg en Terblijt X
19-aug Adelante Challenge & Bergcriterium Berg en Terblijt X X X X X
26-aug Pijl van Heerlerheide Heerlen X X X X X X X X X
30-aug Boels Ladies Tour Gennep-Gennep Gennep
31-aug Boels Ladies Tour Stramproy-Weert Weert
31-aug Boels Ladies Tour Berg & Terblijt -Sibbe (GEANNULEERD) Sibbe X
sept. pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
01-sep Boels Ladies Tour, Sittard-Sittard Sittard
01-sep Boels Ladies Tour Tom Dumoulin Bike Park Sittard X X
02-sep Kernen Omloop Echt-Susteren (GEANNULEERD) Echt X
02-sep Ronde van Well Grote prijs Rob Mulders Well  X X  X  X 1,2,3,4,5,6,7
07-sep Watersley Ladies Challenge Sittard X
08-sep 1e Nationale Kleeberg Cross (veldrit) Mechelen X X X X X X X X X X X
08-sep Watersley Ladies Challenge Sittard X
09-sep Watersley Ladies Challenge Sittard X
09-sep Watersley Klim Omloop Sittard X
09-sep 2e Jeugdronde Reuver Reuver X 1,2,3,4,5,6,7
09-sep HLB van Daal Eurodeomloop  Kerkrade  X
15-sep 3 Nations Cup Finals-Watersley Sports and Talent Park day 1 Sittard X X X
16-sep 3 Nations Cup Finals-Watersley Sports and Talent Park day 2 Sittard X X X X X X X X
16-sep Jeugdronde Molenberg Heerlen X 1,2,3,4,5,6,7
16-sep UCI Junior Series Watersley Sittard MTB MTB MTB MTB
16-sep 8e Klimomloop Ulestraten Ulestraten  X X X X X
23-9/30-9 WK WEG TIROL
oktober pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
07-okt Bart Brentjens Challenge  Eijsden X X X X X
27-okt Open NK Kunstrijden Sittard diverse licentiecategorieen
nov. pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.
dec. pro elite eli/bel ama sport mast jun nwl elv junv nwlmeis bel vr ama vr para dbr fun jeugd cat.

 

Geef een reactie