EENDAAGSE/MEERDAAGSE WEGWEDSTRIJDEN 2019

EENDAAGSE/MEERDAAGSE WEGWEDSTRIJDEN 2019 per 09-11-18
Start Datum Eind Datum Naam Wedstrijd Plaats Categorie Soort Wedstrijd
23-02-19 Craft Ster van Zwolle Zwolle Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
02-03-19 Ronde van Groningen Uithuizermeeden Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
09-03-19 Ronde van Zuid-Holland Den Haag/Kijkduin Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
09-03-19 Omloop van Strijen Strijen El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Vrije wedstrijd
09-03-19 Omloop van Strijen Strijen Junior-Vrouwen
09-03-19 Omloop van Strijen Strijen Nieuweling-Meisjes
10-03-19 Rabobank Dorpenomloop Rucphen Rucphen Men Elite 1.2
15-03-19 Drentse Acht van Westerveld Hoogeveen Women Elite 1.2 Topcompetitie Vrouwen
16-03-19 Ronde van Drenthe col du vam Hoogeveen Masters 40+
16-03-19 Ronde van Drenthe col du vam Hoogeveen Masters 50+
17-03-19 Ronde van Drenthe Hoogeveen Men Elite 1.HC
17-03-19 Women’s WorldTour Ronde van Drenthe Hoogeveen Women Elite 1.WT
23-03-19 Dorpenomloop door Drenthe Assen Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
24-03-19 Omloop van de Houtse Linies Oosterhout Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
30-03-19 Omloop van de Braakman Philippine Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
30-03-19 Cervélo GOODZO Omloop van de Braakman Philippine Nieuwelingen
06-04-19 Grote Omloop van de Veenkoloniën Veendam Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
06-04-19 Volta Limburg Classic Eijsden UCI-Vr./Bl-Vr./Elite Club-Vr. Vrije wedstrijd
06-04-19 Volta Limburg Classic Eijsden Men Elite 1.1
06-04-19 Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden Junioren
06-04-19 Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden Junior-Vrouwen
06-04-19 Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden Nieuwelingen
06-04-19 Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden Nieuweling-Meisjes
10-04-19 14-04-19 Healthy Ageing Tour Diversen Women Elite 2.1
12-04-19 14-04-19 Healthy Ageing Tour Junior Women Diversen Women Juniors Ncup 2.2
13-04-19 Zuiderzee Ronde Dronten Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
13-04-19 Zuiderzee Ronde Dronten Junioren
14-04-19 Nobutec Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
20-04-19 Omloop door het land van Kleine Hein Emmen Amateurs
20-04-19 Omloop door het land van Kleine Hein Emmen Junior-Vrouwen
20-04-19 Omloop door het land van Kleine Hein Emmen Nieuwelingen
20-04-19 Omloop door het land van Kleine Hein Emmen Nieuweling-Meisjes
20-04-19 Arno Wallaard Memorial Meerkerk Men Elite 1.2
20-04-19 Arno Wallaard Memorial Meerkerk Junioren
21-04-19 Amstel Gold Race Maastricht Men Elite 1.WT
21-04-19 Amstel Gold Race Ladies Edition Maastricht Women Elite 1.WT
26-04-19 EPZ Omloop van Borsele individuele tijdrit ‘s-Heerenhoek El-Vr. Nat. Tijdrit Vrouwen
26-04-19 28-04-19 EPZ Omloop van Borsele ‘s-Heerenhoek Women Juniors Ncup 2.2
27-04-19 Wim Hendriks Trofee Koewacht Nieuwelingen
27-04-19 Wim Hendriks Trofee Koewacht Nieuweling-Meisjes
27-04-19 EPZ Omloop van Borsele ‘s-Heerenhoek Women Elite 1.1 Topcompetitie Vrouwen
28-04-19 Wim Hendriks Trofee Koewacht Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
28-04-19 EPZ Omloop van Borsele ‘s-Heerenhoek Men Juniors 1.1
28-04-19 Ton Dolmans Trofee Stein Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
04-05-19 Ronde van Overijssel Rijssen Men Elite 1.2
11-05-19 PWZ Zuidenveld Tour (datum in behandeling UCI) Nieuw Amsterdam Men Elite 1.2
11-05-19 Grote Prijs Arjaan de Schipper Goes Beloften Beloftencompetitie Mannen
11-05-19 Flevotour Kampen Junioren
11-05-19 Flevotour Kampen Nieuwelingen
18-05-19 Omloop door het land van Bartje Assen Junioren
18-05-19 Omloop door het land van Bartje Assen Junior-Vrouwen
18-05-19 Omloop door het land van Bartje Assen Nieuwelingen
18-05-19 Omloop door het land van Bartje Assen Nieuweling-Meisjes
18-05-19 ZHE Tour Spijkenisse Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
18-05-19 GP Groenen Groep voor Vrouwen Veldhoven UCI-Vr./Bl-Vr./Elite Club-Vr. Vrije wedstrijd
19-05-19 Simac Omloop der Kempen Veldhoven Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
19-05-19 Grote Prijs Steenbergen Steenbergen Junioren
19-05-19 Grote Prijs Steenbergen Steenbergen Nieuwelingen
24-05-19 26-05-19 38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel Men Juniors 2.1
25-05-19 Ronde van Zuid-Oost Friesland Appelscha UCI-Vr./Bl-Vr./Elite Club-Vr. Vrije wedstrijd
25-05-19 Ronde van Zuid-Oost Friesland Appelscha Amateurs
25-05-19 Omloop Hoeksche Waard Puttershoek Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
25-05-19 Omloop Hoeksche Waard Puttershoek Amateurs
26-05-19 Ronde van Zuid-Oost Friesland Appelscha Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
30-05-19 Regiobank Kersenronde Mierlo Beloften Beloftencompetitie Mannen
01-06-19 Omloop van de Maasvallei Stein Junioren
01-06-19 Omloop van de Maasvallei Stein Nieuwelingen
02-06-19 Ronde van Limburg Stein-Beek Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
05-06-19 Parel van de Veluwe Harderwijk Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
05-06-19 Parel van de Veluwe Harderwijk El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
07-06-19 09-06-19 Hammer Limburg Sittard Men Elite 2.1
08-06-19 Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle Women Elite 1.2 Topcompetitie Vrouwen
09-06-19 Omloop van de Meierijstad Schijndel Junior-Vrouwen
09-06-19 Omloop van de Meierijstad Schijndel Nieuweling-Meisjes
09-06-19 Omloop van de Meierijstad Schijndel Nieuwelingen Vrije wedstrijd
15-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
15-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
15-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden Junioren
15-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden Nieuwelingen
15-06-19 NK Weg Jeugd Ameide Jeugd NK
15-06-19 16-06-19 Tour de Lasalle Den Helder Junior-Vrouwen
15-06-19 16-06-19 Tour de Lasalle Den Helder Nieuweling-Meisjes
16-06-19 Midden-Brabant Poort Omloop Gilze Men Elite 1.2
16-06-19 Montferland Ploegentijdrit ‘-s-Heerenberg Amateurs
19-06-19 23-06-19 ZLM Tour Diversen Men Elite 2.1
19-06-19 Topcompetitie individuele tijdrit Emmen Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
22-06-19 23-06-19 NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Ntb Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl.Vr.& Elite NK
22-06-19 Luba Ladies Classic Noordwijk UCI-Vr./Bl-Vr./Elite Club-Vr. Vrije wedstrijd
26-06-19 NK Tijdrijden Ntb Diversen NK
28-06-19 29-06-19 Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk Nieuwelingen
28-06-19 29-06-19 Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk Nieuweling-Meisjes
28-06-19 30-06-19 Hapert 8 van Bladel Bladel Junioren
29-06-19 30-06-19 NK Weg Beloften/Vrouwen/Profs Ntb Beloften/Elite-Vr./Profs NK
03-07-19 Topcompetitie individuele klimtijdrit Vaals/Camerig Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
03-07-19 Individuele klimtijdrit Vaals/Camerig Junior-Vrouwen
03-07-19 Individuele klimtijdrit Vaals/Camerig Nieuwelingen
06-07-19 Ronde van Twente Enter Junioren
06-07-19 Ronde van Twente Enter Nieuwelingen
07-07-19 Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
07-07-19 Klimomloop van Ulestraten Ulestraten El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
07-07-19 Klimomloop van Ulestraten Ulestraten Junioren
12-07-19 13-07-19 Internationaal Beloftenweekend Hulst/Philippine Beloften Beloftencompetitie Mannen
14-07-19 NK Weg Masters Nieuwkuijk Masters NK
04-08-19 Hel van Voerendaal Voerendaal Beloften Beloftencompetitie Mannen
11-08-19 KOGA Slag om Norg Norg Men Elite 1.1
12-08-19 18-08-19 Binck Bank Tour Diversen Men Elite 2.WT
18-08-19 Résidence Valkenburg Klim Classic Berg en Terblijt Junioren
18-08-19 Ronde van de Achterhoek Gendringen Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
21-08-19 Veenendaal-Veenendaal Classic Veenendaal Women Elite 1.1 Topcompetitie Vrouwen
21-08-19 Veenendaal-Veenendaal Classic Veenendaal Men Elite 1.1
24-08-19 Ronde van de Kerspelen Drogeham Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
24-08-19 Ronde van de Kerspelen Drogeham El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
25-08-19 Omloop van Valkenswaard Valkenswaard Beloften
25-08-19 Omloop van Valkenswaard Valkenswaard Junioren
31-08-19 Ploegentijdrit Ntb Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
31-08-19 Ploegentijdrit Ntb El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
31-08-19 Kleine Omloop van de Veenkoloniën Veendam Junioren
31-08-19 Kleine Omloop van de Veenkoloniën Veendam Nieuwelingen
01-09-19 Ronde van Midden Nederland Utrecht Men Elite 2.2
03-09-19 08-09-19 Boels Ladies Tour Diversen Women Elite 2.WT
07-09-19 Groeistad Klassieker Amersfoort Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
07-09-19 Groeistad Klassieker Amersfoort Junioren
08-09-19 HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
08-09-19 Bavelse Berg Classic Breda Junior-Vrouwen
08-09-19 Bavelse Berg Classic Breda Nieuwelingen
08-09-19 Bavelse Berg Classic Breda Nieuweling-Meisjes
13-09-19 15-09-19 Watersley Ladies Challenge Sittard Women Juniors Ncup 2.2
13-09-19 15-09-19 Watersley Ladies Challenge Sittard Nieuweling-Meisjes
14-09-19 15-09-19 Finale Clubcompetitie Ntb Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
14-09-19 15-09-19 Finale Clubcompetitie Ntb El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
15-09-19 Watersley Ladies Challenge Sittard Junior-Vrouwen
17-09-19 22-09-19 Olympia’s Tour Diversen Under 23  2.2
22-09-19 29-09-19 WK Weg Harrogate (GB) Profs/Bel./Vr./Jun./Jun-Vr. WK
22-09-19 Efteling Omloop van Hil en Moer Kaatsheuvel Junioren
28-09-19 NCK Weg Dronten Categorie ABC NK
29-09-19 Ronde van Midden-Brabant Dongen Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
29-09-19 AGU Omloop Haarlemmerliede & Spaarnwoude Zwanenburg Amateurs/Sportklasse
12-10-19 Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland Zeeland Men Elite 1.HC
Ntb Profronde van Noord-Holland (nationaal O.V.) Zaandam Elite-Mannen/Beloften Ntb
Nog niet bekend/aangemeld via mijnknwu:
NK Tijdrijden Masters Ntb Masters 30+ 40+ 50+ 60+ NK
 
Wordt niet georganiseerd in 2019 t.o.v. 2018:
Start Datum Eind Datum Naam Wedstrijd Plaats Categorie Soort Wedstrijd
Boels Ladies Tour Diversen Junior-Vrouwen
Boels Ladies Tour Diversen Nieuweling-Meisjes
Rûntsje Tjûkemar Echtenerbrug El-Vr./Bl-Vr./Am-Vr. Vrije wedstrijd
Rûntsje Tjûkemar Echtenerbrug Amateurs
Ronde van het Lage Land Oostzaan Junioren
Omloop van Valkenswaard Valkenswaard Nieuwelingen
Dorpenomloop Aalburg Wijk en Aalburg Women Elite 1.2 Topcompetitie Vrouwen
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg Junior-Vrouwen
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg Nieuweling-Meisjes