EENDAAGSE/MEERDAAGSE WEGWEDSTRIJDEN 2019

EENDAAGSE/MEERDAAGSE WEGWEDSTRIJDEN 2019 per 09-11-18
Start Datum Eind Datum Naam Wedstrijd Plaats Categorie Soort Wedstrijd
23-02-19 Craft Ster van Zwolle Zwolle Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
02-03-19 Ronde van Groningen Uithuizermeeden Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
09-03-19 Ronde van Zuid-Holland Den Haag/Kijkduin Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
09-03-19 Omloop van Strijen Strijen El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Vrije wedstrijd
09-03-19 Omloop van Strijen Strijen Junior-Vrouwen
09-03-19 Omloop van Strijen Strijen Nieuweling-Meisjes
10-03-19 Rabobank Dorpenomloop Rucphen Rucphen Men Elite 1.2
15-03-19 Drentse Acht van Westerveld Hoogeveen Women Elite 1.2 Topcompetitie Vrouwen
16-03-19 Ronde van Drenthe col du vam Hoogeveen Masters 40+
16-03-19 Ronde van Drenthe col du vam Hoogeveen Masters 50+
17-03-19 Ronde van Drenthe Hoogeveen Men Elite 1.HC
17-03-19 Women’s WorldTour Ronde van Drenthe Hoogeveen Women Elite 1.WT
23-03-19 Dorpenomloop door Drenthe Assen Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
24-03-19 Omloop van de Houtse Linies Oosterhout Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
30-03-19 Omloop van de Braakman Philippine Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
30-03-19 Cervélo GOODZO Omloop van de Braakman Philippine Nieuwelingen
06-04-19 Grote Omloop van de Veenkoloniën Veendam Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
06-04-19 Volta Limburg Classic Eijsden UCI-Vr./Bl-Vr./Elite Club-Vr. Vrije wedstrijd
06-04-19 Volta Limburg Classic Eijsden Men Elite 1.1
06-04-19 Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden Junioren
06-04-19 Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden Junior-Vrouwen
06-04-19 Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden Nieuwelingen
06-04-19 Omloop van Noord-West Overijssel Genemuiden Nieuweling-Meisjes
10-04-19 14-04-19 Healthy Ageing Tour Diversen Women Elite 2.1
12-04-19 14-04-19 Healthy Ageing Tour Junior Women Diversen Women Juniors Ncup 2.2
13-04-19 Zuiderzee Ronde Dronten Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
13-04-19 Zuiderzee Ronde Dronten Junioren
14-04-19 Nobutec Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
20-04-19 Omloop door het land van Kleine Hein Emmen Amateurs
20-04-19 Omloop door het land van Kleine Hein Emmen Junior-Vrouwen
20-04-19 Omloop door het land van Kleine Hein Emmen Nieuwelingen
20-04-19 Omloop door het land van Kleine Hein Emmen Nieuweling-Meisjes
20-04-19 Arno Wallaard Memorial Meerkerk Men Elite 1.2
20-04-19 Arno Wallaard Memorial Meerkerk Junioren
21-04-19 Amstel Gold Race Maastricht Men Elite 1.WT
21-04-19 Amstel Gold Race Ladies Edition Maastricht Women Elite 1.WT
26-04-19 EPZ Omloop van Borsele individuele tijdrit ‘s-Heerenhoek El-Vr. Nat. Tijdrit Vrouwen
26-04-19 28-04-19 EPZ Omloop van Borsele ‘s-Heerenhoek Women Juniors Ncup 2.2
27-04-19 Wim Hendriks Trofee Koewacht Nieuwelingen
27-04-19 Wim Hendriks Trofee Koewacht Nieuweling-Meisjes
27-04-19 EPZ Omloop van Borsele ‘s-Heerenhoek Women Elite 1.1 Topcompetitie Vrouwen
28-04-19 Wim Hendriks Trofee Koewacht Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
28-04-19 EPZ Omloop van Borsele ‘s-Heerenhoek Men Juniors 1.1
28-04-19 Ton Dolmans Trofee Stein Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
04-05-19 Ronde van Overijssel Rijssen Men Elite 1.2
11-05-19 PWZ Zuidenveld Tour (datum in behandeling UCI) Nieuw Amsterdam Men Elite 1.2
11-05-19 Grote Prijs Arjaan de Schipper Goes Beloften Beloftencompetitie Mannen
11-05-19 Flevotour Kampen Junioren
11-05-19 Flevotour Kampen Nieuwelingen
18-05-19 Omloop door het land van Bartje Assen Junioren
18-05-19 Omloop door het land van Bartje Assen Junior-Vrouwen
18-05-19 Omloop door het land van Bartje Assen Nieuwelingen
18-05-19 Omloop door het land van Bartje Assen Nieuweling-Meisjes
18-05-19 ZHE Tour Spijkenisse Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
18-05-19 GP Groenen Groep voor Vrouwen Veldhoven UCI-Vr./Bl-Vr./Elite Club-Vr. Vrije wedstrijd
19-05-19 Simac Omloop der Kempen Veldhoven Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
19-05-19 Grote Prijs Steenbergen Steenbergen Junioren
19-05-19 Grote Prijs Steenbergen Steenbergen Nieuwelingen
24-05-19 26-05-19 38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel Men Juniors 2.1
25-05-19 Ronde van Zuid-Oost Friesland Appelscha UCI-Vr./Bl-Vr./Elite Club-Vr. Vrije wedstrijd
25-05-19 Ronde van Zuid-Oost Friesland Appelscha Amateurs
25-05-19 Omloop Hoeksche Waard Puttershoek Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
25-05-19 Omloop Hoeksche Waard Puttershoek Amateurs
26-05-19 Ronde van Zuid-Oost Friesland Appelscha Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
30-05-19 Regiobank Kersenronde Mierlo Beloften Beloftencompetitie Mannen
01-06-19 Omloop van de Maasvallei Stein Junioren
01-06-19 Omloop van de Maasvallei Stein Nieuwelingen
02-06-19 Ronde van Limburg Stein-Beek Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
05-06-19 Parel van de Veluwe Harderwijk Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
05-06-19 Parel van de Veluwe Harderwijk El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
07-06-19 09-06-19 Hammer Limburg Sittard Men Elite 2.1
08-06-19 Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle Women Elite 1.2 Topcompetitie Vrouwen
09-06-19 Omloop van de Meierijstad Schijndel Junior-Vrouwen
09-06-19 Omloop van de Meierijstad Schijndel Nieuweling-Meisjes
09-06-19 Omloop van de Meierijstad Schijndel Nieuwelingen Vrije wedstrijd
15-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
15-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
15-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden Junioren
15-06-19 16-06-19 Wielerweekend Roden Roden Nieuwelingen
15-06-19 NK Weg Jeugd Ameide Jeugd NK
15-06-19 16-06-19 Tour de Lasalle Den Helder Junior-Vrouwen
15-06-19 16-06-19 Tour de Lasalle Den Helder Nieuweling-Meisjes
16-06-19 Midden-Brabant Poort Omloop Gilze Men Elite 1.2
16-06-19 Montferland Ploegentijdrit ‘-s-Heerenberg Amateurs
19-06-19 23-06-19 ZLM Tour Diversen Men Elite 2.1
19-06-19 Topcompetitie individuele tijdrit Emmen Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
22-06-19 23-06-19 NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Ntb Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl.Vr.& Elite NK
22-06-19 Luba Ladies Classic Noordwijk UCI-Vr./Bl-Vr./Elite Club-Vr. Vrije wedstrijd
26-06-19 NK Tijdrijden Ntb Diversen NK
28-06-19 29-06-19 Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk Nieuwelingen
28-06-19 29-06-19 Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk Nieuweling-Meisjes
28-06-19 30-06-19 Hapert 8 van Bladel Bladel Junioren
29-06-19 30-06-19 NK Weg Beloften/Vrouwen/Profs Ntb Beloften/Elite-Vr./Profs NK
03-07-19 Topcompetitie individuele klimtijdrit Vaals/Camerig Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
03-07-19 Individuele klimtijdrit Vaals/Camerig Junior-Vrouwen
03-07-19 Individuele klimtijdrit Vaals/Camerig Nieuwelingen
06-07-19 Ronde van Twente Enter Junioren
06-07-19 Ronde van Twente Enter Nieuwelingen
07-07-19 Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
07-07-19 Klimomloop van Ulestraten Ulestraten El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
07-07-19 Klimomloop van Ulestraten Ulestraten Junioren
12-07-19 13-07-19 Internationaal Beloftenweekend Hulst/Philippine Beloften Beloftencompetitie Mannen
14-07-19 NK Weg Masters Nieuwkuijk Masters NK
04-08-19 Hel van Voerendaal Voerendaal Beloften Beloftencompetitie Mannen
11-08-19 KOGA Slag om Norg Norg Men Elite 1.1
12-08-19 18-08-19 Binck Bank Tour Diversen Men Elite 2.WT
18-08-19 Résidence Valkenburg Klim Classic Berg en Terblijt Junioren
18-08-19 Ronde van de Achterhoek Gendringen Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
21-08-19 Veenendaal-Veenendaal Classic Veenendaal Women Elite 1.1 Topcompetitie Vrouwen
21-08-19 Veenendaal-Veenendaal Classic Veenendaal Men Elite 1.1
24-08-19 Ronde van de Kerspelen Drogeham Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
24-08-19 Ronde van de Kerspelen Drogeham El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
25-08-19 Omloop van Valkenswaard Valkenswaard Beloften
25-08-19 Omloop van Valkenswaard Valkenswaard Junioren
31-08-19 Ploegentijdrit Ntb Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
31-08-19 Ploegentijdrit Ntb El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
31-08-19 Kleine Omloop van de Veenkoloniën Veendam Junioren
31-08-19 Kleine Omloop van de Veenkoloniën Veendam Nieuwelingen
01-09-19 Ronde van Midden Nederland Utrecht Men Elite 2.2
03-09-19 08-09-19 Boels Ladies Tour Diversen Women Elite 2.WT
07-09-19 Groeistad Klassieker Amersfoort Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
07-09-19 Groeistad Klassieker Amersfoort Junioren
08-09-19 HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade Elite-Mannen/Beloften Topcompetitie Mannen
08-09-19 Bavelse Berg Classic Breda Junior-Vrouwen
08-09-19 Bavelse Berg Classic Breda Nieuwelingen
08-09-19 Bavelse Berg Classic Breda Nieuweling-Meisjes
13-09-19 15-09-19 Watersley Ladies Challenge Sittard Women Juniors Ncup 2.2
13-09-19 15-09-19 Watersley Ladies Challenge Sittard Nieuweling-Meisjes
14-09-19 15-09-19 Finale Clubcompetitie Ntb Elite-Mannen/Beloften Clubcompetitie Mannen
14-09-19 15-09-19 Finale Clubcompetitie Ntb El/Bel-ClubVr./Am-Vr./Jun.Vr. Clubcompetitie Vrouwen
15-09-19 Watersley Ladies Challenge Sittard Junior-Vrouwen
17-09-19 22-09-19 Olympia’s Tour Diversen Under 23  2.2
22-09-19 29-09-19 WK Weg Harrogate (GB) Profs/Bel./Vr./Jun./Jun-Vr. WK
22-09-19 Efteling Omloop van Hil en Moer Kaatsheuvel Junioren
28-09-19 NCK Weg Dronten Categorie ABC NK
29-09-19 Ronde van Midden-Brabant Dongen Elite-Mannen/Beloften Vrije wedstrijd
29-09-19 AGU Omloop Haarlemmerliede & Spaarnwoude Zwanenburg Amateurs/Sportklasse
12-10-19 Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland Zeeland Men Elite 1.HC
Ntb Profronde van Noord-Holland (nationaal O.V.) Zaandam Elite-Mannen/Beloften Ntb
Nog niet bekend/aangemeld via mijnknwu:
NK Tijdrijden Masters Ntb Masters 30+ 40+ 50+ 60+ NK